Gala Programu Społecznik

7 grudni w Operze na Zamku w Szczecinie odbyła się Gala Programu Społecznik, na którą zaproszone zostały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie.

Za nami Gala Programu Społecznik. Programu dzięki któremu w naszej miejscowości powstało wiele naprawdę wspaniałych inicjatyw, takich jak chociażby „Święto Węgorza znad Morza” edycja I, „W Łukęcinie jak w rodzinie- stare i nowe gry podwórkowe”, czy „Nadmorska Ekowioska” – ekologiczne animacje dla dzieci.

To ogromne wyróżnienie jest nie tylko dla nas członkiń, ale i dla Państwa – wolontariuszy i uczestników, którzy wraz z nami od początku istnienia Koła realizują wszelkie przedsięwzięcia i na każdym kroku wspierają nas swoją pomysłowością. Wszystkim należą się za to wielkie brawa i podziękowania.

DZIĘKUJEMY!

Dla nas był to wyjątkowy wieczór – wieczór pełen refleksji i wspomnień. Wieczór cudownych inicjatywnych, ze społecznikami z całego Województwa Zachodniopomorskiego. Właśnie dzięki takim chwilom jak ta nabieramy energii do dalszego działania, dlatego zapraszamy na kolejne wydarzenie organizowane przez nasze Koło i wolontariuszy, jakim jest pierwszy Nadmorski Jarmark Bożonarodzeniowy w Łukęcinie. Kiedy? 19 grudnia 2021 r.

Czekamy na Was!