Informacja o przeprowadzonej kontroli

W dniu dzisiejszym działalność Koła Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie była kontrolowana przez Departament Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych, na zlecenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie.

Kontrolerzy kompleksowo sprawdzali działalność naszego Koła od 2018 roku, czyli od chwili utworzenia. Jesteśmy dumne z faktu, że kontrola nie wykazała żadnych nieprawidłowości ani uchybień, co jest dowodem dużego zaangażowania Zarządu Koła.

Nasze Koło działa od 2018 roku i cały czas się uczymy. Staramy się pozyskiwać środki na naszą działalność z różnych źródeł. Dzięki zaangażowaniu członkiń Koła udało nam się już naprawdę wiele zrobić. Nie spoczywamy na laurach i aplikujemy o kolejne pieniądze na organizację różnego rodzaju wydarzeń w naszym ukochanym Łukęcinie. Już teraz pracujemy nad przygotowywaniem wydarzeń na nadchodzący 2022 rok.

Szczególne podziękowania kieruję dla Pań Aliny Cygal Sobhi i Marty Miodońskiej za pracę i poświęcony czas w prowadzeniu dokumentacji naszego Koła.

Katarzyna Herdzik