Zakończenie lata w Łukęcinie z KGW

W minioną sobotę odbył się ekologiczny festyn zrealizowany w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021 i zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie.

Zakończenie lata w Łukęcinie przebiegło pod znakiem ekologicznych gier i zabaw oraz animacji dla dzieci.  Projekt „NADMORSKA EKOWIOSKA” zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie, które złożyło wniosek i pozyskało środki w ramach Programu Społecznik 2019-2021 na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

W trakcie wydarzenia wraz z dziećmi uczyliśmy się poprzez zabawę ,jakie znaczenie ma ochrona środowiska i jaki wpływ na Morze Bałtyckie mają zanieczyszczenia. Nie tylko dzieci i młodzież, ale także rodzice i seniorzy aktywnie uczestniczyli w zabawie, której zwieńczeniem była prelekcja, pokazy oraz warsztaty przygotowane przez Morskie Centrum Nauki w Dziwnowie.

Przypominamy, że KGW w Łukęcinie to nie tylko członkowie, ale również grono wspaniałych wolontariuszy, którzy nieustannie wspierają nas w naszych działaniach, a byli to tym razem:

-Weronika Tałajkowska

-Nicol Amrożewicz

-Patryk Michalski

-Gregor Konig

-Zuzanna Pietrzak

-Andrzej Pytel

-Konrad Gwóźdź

-Józef Rosinek

-Zbigniew Kubiński

-Barbara Kołodziej

-Grzegorz Herdzik

-Sławomir Zieliński

-Aleksandra Kurowska

Dziękujemy wszystkim za frekwencję podczas naszej zabawy, za wspaniałe wspomnienia oraz za dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa w trakcie wydarzenie. Dziękujemy naszym sponsorom za możliwość zorganizowania festynu, Morskiemu Centrum Nauki za pomoc merytoryczną oraz wolontariuszom, którzy pomagali nie tylko w trakcie festynu, ale i przygotowywali całe przedsięwzięcie oraz porządkowali teren po zrealizowanej zabawie.

ZDJĘCIA Z WYDARZENIA PONIŻEJ

Zdjęcia z wydarzenia w linku