Wycieczka do Kołobrzegu

W miniony weekend zorganizowany został wyjazd do Parku Rozrywki Dziki Zachód z okazji Dnia Dziecka.

Weekend dla mieszkańców Łukęcina przebiegł w atmosferze zabaw i uroczystości związanych ze świętem Dnia Dziecka. W niedzielę 30 maja Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie wraz z grupą mieszkańców oraz gości z pobliskich sołectw wybrało się na wycieczkę, aby wspólnie spędzić ten szczególny czas, a przede wszystkim dać naszym pociechom możliwość integracji nie tylko ze swoimi kolegami i koleżankami, ale i rodzicami- w sposób aktywny i ciekawy.

Głównym celem naszej wyprawy był oczywiście Park Rozrywki w Zieleniewie, gdzie ze względu na różnorodność, niezależnie od grupy wiekowej każdy znalazł coś dla siebie. Jazda konna, byk rodeo, strzelnica, labirynty, motopark i wiele innych atrakcji utwierdziły nas, a przede wszystkim nasze pociechy, że to nie ostatni wyjazd w tamte okolice.

Podziękowania kierujemy do Związku Miast i Gmin Morskich, przede wszystkim Pana Artura Dąbkowskiego- członka zarządu Związku, który podarował dzieciom upominki, zaprosił nas na słodki poczęstunek oraz nieustannie wspiera naszą działalność na rzecz Łukęcina.

Dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie za pomoc w koordynowaniu całego przedsięwzięcia oraz opiece nad dziećmi.

Dziękujemy Wam za zaufanie, którym nas darzycie. Dziękujemy Wam drodzy Uczestnicy, że wspólnie mogliśmy celebrować to najpiękniejsze Święto w roku!