Rozstrzygnięcie ekologicznego konkursu.

A oto nasi zwycięzcy!

W ramach Sprzątania Świata w Łukęcinie Koło Gospodyń zorganizowało ekologiczny konkurs fotograficzny, który został przeprowadzony na portalu społecznościowym Facebook.

https://www.facebook.com/photo?fbid=4056330417743700&set=gm.2629028690730462

Zasady były bardzo proste. Należało wrzucić zdjęcie z akcji Sprzątania Świata i pokazać swoje starania w trosce o środowisko. W konkursie zostało oddanych ponad 280 głosów, z czego zwycięska fotografia otrzymała ich aż 70!

Spersonalizowaną, bałtycką skrzynkę z zestawem naturalnych miodów od firmy My_Honey wygrała pani Agnieszka i jej autorskie zdjęcie:

„Piątka Lisiąt spisała się na medal” zaznacza autorka zdjęcia. Nie ma wątpliwości, że praca jaką wykonała drużyna pani Agnieszki zasługuje na wielkie wyróżnienie oraz zasłużoną nagrodę w naszym konkursie fotograficznym. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Wam drodzy jurorzy za tak liczne głosowanie, dzieciom dziękujemy za wspaniałą pracę i kreatywność, zaś rodzicom za wpajanie swoim pociechom poczucia współodpowiedzialności za naszą planetę 😊Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pomoc w zmienianiu naszego kawałka ziemi na Świeci. Poniżej przedstawiamy inne wyjątkowe zdjęcia z waszym udziałem, obok których nie sposób przejść obojętnie.