Relacja ze Sprzątania Świata

W niedzielę 18 kwietnia zorganizowane zostało Sprzątanie Świata w Łukęcinie.

Kolejne Sprzątania Świata zorganizowane przez Koło Gospodyń za nami. Frekwencja uczestników wydarzenia była większa niż w roku ubiegłym, dzięki czemu udało się zebrać kilkaset kg odpadów. Dzieci, młodzież oraz dorośli zaopatrzeni w niezbędny sprzęt oraz zjednoczeni we wspólnej idei wyruszyli dokładnie o godzinie 12.30 spod placu zabaw, by po trudach wysiłku, a także przy ogromnej satysfakcji podzielić się wrażeniami.

KONKURS FOTOGRAFICZNY. Wrzuć zdjęcie pod postem z akcji Sprzątania Świata i pokaż jak dbasz o naszą planetę. Wygraj spersonalizowaną, bałtycką skrzynkę z zestawem naturalnych miodów od firmy My_Honey (firma z Łukęcina!!!!!! https://www.facebook.com/Myhoney89) . O wygranej decyduje liczba polubień. Zakończenie konkursu 22 kwietnia (Światowy Dzień Ziemi). Odbiór w Łukęcinie albo wysyłka na podany prze zwycięzcę adres.

https://www.facebook.com/groups/2034072536892750/permalink/2629028690730462/

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie, dziękujemy za Wasze wsparcie oraz propagowanie poczucia współodpowiedzialności za naszą planetę. Zapraszamy na kolejne, wrześniowe Sprzątanie Świata w Łukęcinie już dzisiaj 🙂