Mam tę MOC, Mam tę MOC !

Za nami pierwsze zajęcia Zumby. Wyjątkowo duża frekwencja, wspaniała atmosfera i profesjonalni instruktorzy. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w naszej miejscowości. Dziękujemy, że byliście razem z nami i aktywnie spędziliśmy ten czas.

Nie było Cię razem z Nami? Nic straconego! Dla wszystkich miłośników ruchu na świeżym powietrzu mamy bardzo dobrą wiadomość. W czwartek o godzinie 19.00 odbędą się kolejne zajęcia Zumby. Będą to oczywiście zajęcia bezpłatne i otwarte, bez konieczności wcześniejszych zapisów. W razie brzydkiej pogody przeniesione zostają na kolejny dzień. Załóż wygodny strój, zabierz mamę, siostrę, koleżankę, sąsiadkę i ćwicz razem z nami!

Zadbaj o SIEBIE, codziennie zrób coś tylko dla SIEBIE, to kim jesteś dzisiaj, nie definiuje tego kim będziesz jutro! Pracuj, każdy dzień to krok bliżej do upragnionego celu. Dzięki Martyna Włodarska i Magda Gibki za sporą dawkę ENERGII i ENDORFIN! Jesteście najlepsze.

Dziękujemy również właścicielom Smażalni Rybka oraz Sklepu Lewiatan za pomoc przy organizacji wydarzenia, dostarczenie wody dla uczestników oraz środków do dezynfekcji. Podziękowania dla Radnej Katarzyny Herdzik za sfinansowanie zajęć.