Komunikat. Zmiana terminu imprezy „W Łukęcinie jak w Rodzinie”.

16.06.2020r.

Z powodu hospitalizacji głównego organizatora, jesteśmy zmuszone odwołać festyn zaplanowany na 19.06.2020r. Jednocześnie informujemy, że oznacza to jedynie przesunięcie terminu w czasie.

Prawdopodobny termin realizacji to sierpień 2020, za co bardzo Państwa przepraszamy.

———————-

Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 19 czerwca w Łukęcinie. Wydarzenie organizowane jest w ramach zadania publicznego „Program Społecznik na lata 2019-2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Projekt „W Łukęcinie jak w rodzinie – stare i nowe gry podwórkowe” zdobył jedną z najwyższych punktacji w ocenie formalnej składanych wniosków przez podmioty subregionu B, do którego należy nasz powiat – podkreśla Katarzyna Herdzik.

Co to w zasadzie oznacza? Mówiąc prostymi słowami, nasz wniosek znalazł się wśród najwyżej ocenionych, z obszaru Świnoujścia, powiatów goleniowskiego, gryfickiego, kamieńskiego i łobeskiego. To nasz duży sukces.