Zdobyłyśmy dofinansowanie dla Łukęcina

Udało się! Zdobyliśmy kolejne dofinansowanie na organizację imprezy w Łukęcinie. Wniosek KGW o dotację został rozpatrzony pozytywnie. Jak widać chcieć to móc.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie zakwalifikowało się do otrzymania Mikrodotacji w postaci 4 tys. zł w ramach zadania publicznego „Program Społecznik na lata 2019-2021”.

Projekt „W Łukęcinie jak w rodzinie – stare i nowe gry podwórkowe” zdobył jedną z najwyższych punktacji w ocenie formalnej składanych wniosków przez podmioty subregionu B, do którego należy nasz powiat – podkreśla Katarzyna Herdzik.

Co to w zasadzie oznacza? Mówiąc prostymi słowami, nasz wniosek znalazł się wśród najwyżej ocenionych, z obszaru Świnoujścia, powiatów goleniowskiego, gryfickiego, kamieńskiego i łobeskiego. To nasz duży sukces.

Łącznie dofinansowanie w powyższym regionie otrzyma 70 podmiotów na 213 złożonych wniosków. Łączna kwota przydzielonych dotacji w naszym subregionie to 279 203zł – mówi Marta Miodońska.