Pracowity okres dla naszego KGW

Za oknem zimno i mokro, ale dla nas to czas wytężonej pracy. Rozliczenia zrealizowanych projektów oraz pisanie kolejnych wniosków o dotacje to mozolna papierkowa praca.

Niebawem minie rok naszej działalności. Przez ten czas udało nam się zrobić wiele, a co najważniejsze pokazać, że w Łukęcinie można organizować ciekawe wydarzenia.

Cieszymy się, że możemy liczyć na pomoc i przychylność Mieszkańców Łukęcina w realizowanych przedsięwzięciach. To pomaga i dodaje energii na kolejne działania. Obecnie wysłaliśmy już kilka wniosków do różnych programów o dofinansowanie naszych pomysłów. Główne cele to poprawa estetyki miejscowości oraz podniesienie atrakcyjności Łukęcina dla rodzin. Atrakcje dla dzieci w Łukęcinie trzeba rozbudować! Za kilka miesięcy przekonamy się, czy się udało.

Na dodatek możemy Was zapewnić, że w 2020 roku będziemy realizować coś, czego jeszcze nigdy w Łukęcinie nie było. Nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów, ale mamy nadzieję, że już w maju uda nam się wszystkich pozytywnie zaskoczyć. Trzymajcie kciuki!