Święto Pieczonego Dzika

Pogoda w tym dniu niestety nie dopisała, ale dzięki uprzejmości kierownictwa Ośrodka Wczasowego Wrzos mogliśmy spotkać się w sali bankietowej obiektu hotelowego w Łukęcinie. Lokalizacja okazała się strzałem w dziesiątkę.

Dzięki komfortowym warunkom mogliśmy zapomnieć o jesiennej aurze. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, konkursów z nagrodami, pokazów świetlnych, pysznych potraw na stołach oraz dobrej muzyki. Gwiazda wieczoru – zespół LUKI porwał całą salę do zabawy. Zwieńczeniem imprezy był barwny pokaz fajerwerków, po którym wszyscy wrócili na salę, aby bawić się do białego rana.

Bohater wieczoru w pełnej krasie i szampańskim nastroju.

Pragniemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wysiłek, trud i zaangażowanie włożony w organizację całego przedsięwzięcia.
Szczególne słowa podziękowania kieruję do Burmistrza Gminy Dziwnów Pana Grzegorza Jóźwiaka, dzięki któremu mogliśmy zapoczątkować tak wspaniałe wydarzenie – Święto Pieczonego Dzika w Łukęcinie.
Serdecznie dziękuję Sołtysowi Antoniemu Rupowi, Radnym Gminy Dziwnów za współpracę i przybycie.

Gwiazda Disco Polo – Luki

Dziękuję Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie, które zainicjowały całe Święto oraz naszym przyjaciołom i sąsiadom za to, że byliście z nami.

Impreza odbyła się dzięki dofinansowaniu FIO – Mikrodotacje i KOMES


Szczególne podziękowania składam Kierownictwu i pracownikom O.W. Wrzos w Łukęcinie, którzy wykonali ogrom pracy organizacyjnej przy uroczystości. Wasza pomoc okazała się bezcenna.
Stworzenie tego święta wymagało dużo nakładu pracy, dlatego pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Łukęcina, którzy w sposób bezinteresowny angażowali się w przygotowanie imprezy. Wsparcie jakie otrzymaliśmy od was ciężko jest wyrazić słowami.

Animacje dla dzieci w trakcie imprezy cieszyły się dużą popularnościa

Dodaj komentarz